Connect with us

Hi, what are you looking for?

WordPress

GitHub WordPress Temaları (+6)

5/5 - (2 votes)

Bu yazımızda birbirinden güzel GitHub WordPress temalarını sizler için araştırıp inceledik.

WordPress… Yani dünyada en çok kullanılan CMS (içerik yönetim sistemi). Öyle ki internet üzerindeki web sitelerinin %40 civarının altyapısını oluşturmakta. Bir çok insanca kapalı kaynak kodlu bilinen bu sistem aslında açık kaynak kodludur ve tamamen ücretsizdir (yalnızca wordpress.org).

Açık kaynak kodlu ve kolay erişilebilir yazılım denince akla ilk gelen yer olan GitHub’da envai çeşit WordPress teması, hatta eklenti bulunmakta. Hazırsanız sizler için hazırladığımız ve sürekli yenilerini ekleyeceğimiz 7 farklı temayı incelemeye başlayalım.


1. Sage

GitHub WordPress Temaları, Tema: Sage

Sage, açık kaynaklı bir projedir ve kullanımı tamamen ücretsizdir.

Ancak açık kaynak kodlu yazılım ekosisteminde yeni özellikleri ve ürünleri eklemek ve geliştirmek için gereken çaba, uygun finansal destek olmadan sürdürülebilir olmamaktadır. İmkanınız varsa, lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bağış yapmayı düşünün:


2. Air Light

GitHub WordPress Temaları, Tema: Air Light

Air Light (veya basitçe Air), Jyväskylä’nın merkezindeki Fin butik dijital ajansı Digitoimisto Dude Oy’da bir WordPress projesi için ultra minimal bir başlangıç ​​noktası olacak şekilde tasarlanmıştır.


3. Shapely

GitHub WordPress Temaları, Tema: Shapely

Shapely, mükemmel piksel tasarımı ve olağanüstü işlevsellik ile güçlü ve çok yönlü tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Birçok eşsiz özelleştirme seçeneğiyle, bugün mevcut olan açık ara en gelişmiş ücretsiz WordPress temalarından biridir.

Bu tema, portföy, referanslar, paralaks bölümleri, ürün veya hizmet bilgileriniz, eylem çağrısı ve çok daha fazlasını eklemek için kullanılabilecek birkaç ana sayfa widget’ı ile birlikte gelir.


4. Sparkling

GitHub WordPress Temaları, Tema: Sparkling

Sparkling, seyahat, sağlık, iş, finans, portföy, tasarım, sanat, fotoğrafçılık, kişisel, e-ticaret ve diğer yaratıcı web siteleri ve bloglar için çok uygun, temiz, minimal ve duyarlı bir WordPress temasıdır.

Mobil ve tablet dostu olmasını sağlayan Bootstrap 3 kullanılarak geliştirildi. Tema, tam ekran kaydırıcı, sosyal simge entegrasyonu, yazar biyografisi, popüler gönderiler widget’ı ve geliştirilmiş kategori widget’ı ile birlikte gelir.

5. Automattic

GitHub WordPress Temaları, Tema: Automattic

6. Fruitful

GitHub WordPress Temaları, Tema: Fruitful

Fruitful, Fruitful Code‘da tasarlanmış ve geliştirilmiş, tema seçenekleri paneline sahip ücretsiz bir WordPress duyarlı temasıdır. Bu temayı istediğiniz gibi kullanmaktan ve değiştirmekten çekinmeyin.

7. Go

GitHub WordPress Temaları, Tema: Go

Bir tema, yalnızca oluşturduğu web siteleri kadar iyidir.

1 Comment

1 Comment

  1. Fenasi

    7 Haziran 2021 at 12:39

    Efsane bir yazı olmuş, baya işime yaradı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunları da beğenebilirsiniz

Twitter

5/5 - (3 votes) Snapchat tarafından tasarlanan hikaye formatı, günümüzün en ünlü sosyal ağlarının her birinde yoluna devam etti. Fleets’ler; Instagram, Snapchat veya Facebook...

Açık Kaynak

Oyla post Covid-19 pandemisinin hayatımıza işlediği bu zamanlarda uzaktan çalışma daha kalıcı hale geldi. Şirketler genel seçeneklerden daha düşük maliyetli, daha fazla gizlilik ve...

WordPress

5/5 - (2 votes) In this article, we have researched and examined the beautiful GitHub WordPress Themes for you. WordPress… So the most used...

Bilgisayar

Oyla post SWAP Alanı Nedir? Özellikle sunucularda ve düşük donanımlı linux sistemlerde kullanılmasıyla anılan SWAP alanı hakkındaki yazımıza hoş geldiniz. Bu yazımızda size SWAP...