Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Siteler [En Az 10]3 dakikada okunabilir

Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Siteler

Bugün ki yazımda sizlere kendimin de çokça faydalandığı, dosya formatları başta .psd, ve .ai olmak üzere toplam grafik içerikleri milyonları bulan (logo, kartvizit, broşür, ikon, şerit, köşe, font vs.) ve ücretsiz hizmet veren grafik tasarım sitelerini tanıtacağım. Hazırsanız Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Sitelere göz atalım.

1- İlk sırada tabi ki freepik var. Grafik tasarımla az bir süre bile olsa uğraşan her kişinin bi ara işinin düştüğü sitelerin başında gelebilir desem yanlış konuşmam herhalde. Sitede 5 milyondan fazla içerik bulunmakta.

2- İkinci sıraya dünya devi siteler yerine kendilerinden çokça faydalandığım kalemsizgrafiker‘i koyuyorum. Bakmanızı şiddetle öneriyor ve devam ediyorum.

3- Üçüncü önerim ise flaticon. 2.350.000’dan fazla PNG, PSD, AI vb döküman bulunmakta. Bu ve diğer önerileri kısa kısa ekleyeceğim, uzuun uzun okuyup zaman kaybetmenizi istemiyorum.

4- 365psd. 1.300.000 civarı grafik dökümanı bulunmakta.

5- vector.me. 85.000 civarı vektör dosyası bulunmakta.

6- brandeps. 11.500 kadar Logo bulunmakta.

7- vexels.com

8- grapehic.com

9- freepsdfiles.net

10- psgalaxy.com

11- downloadpsd.cc

Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Siteler
Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Siteler

Bu yazıya aklıma geldikçe yeni siteler ekleyeceğim. Grafik Tasarımcının Bilmesi Gereken Sitelere eğer sizinde eklemek istedikleriniz varsa benimle iletişime geçerek belirtebilirsiniz.

Behance hesabım için: tıklayın


Furkan Ege

Furkan Ege

Ben Furkan Ege.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status