Grafik tasarımcının gözatması gereken 10 site3 dakikada okunabilir

ucretsiz-grafik-tasarim-dokumanlari-siteleri

Bugün ki yazımda sizlere kendimin de çokça faydalandığı, dosya formatları başta .psd, ve .ai olmak üzere toplam grafik içerikleri milyonları bulan (logo, kartvizit, broşür, ikon, şerit, köşe, font vs.) ve ücretsiz hizmet veren grafik tasarım sitelerini tanıtacağım.

1- İlk sırada tabi ki freepik var. Grafik tasarımla az bir süre bile olsa uğraşan her kişinin bi ara işinin düştüğü sitelerin başında gelebilir desem yanlış konuşmam herhalde. Sitede 5 milyondan fazla içerik bulunmakta.

2- İkinci sıraya dünya devi siteler yerine kendilerinden çokça faydalandığım kalemsizgrafiker‘i koyuyorum. Bakmanızı şiddetle öneriyor ve devam ediyorum.

3- Üçüncü önerim ise flaticon. 2.350.000’dan fazla PNG, PSD, AI vb döküman bulunmakta. Bu ve diğer önerileri kısa kısa ekleyeceğim, uzuun uzun okuyup zaman kaybetmenizi istemiyorum.

4- 365psd. 1.300.000 civarı grafik dökümanı bulunmakta.

5- vector.me. 85.000 civarı vektör dosyası bulunmakta.

6- brandeps. 11.500 kadar Logo bulunmakta.

7- vexels.com

8- grapehic.com

9- freepsdfiles.net

10- psgalaxy.com

11- downloadpsd.cc

Bu yazıya aklıma geldikçe yeni siteler ekleyeceğim. Eğer sizinde eklemek istediğiniz siteler varsa benimle iletişime geçerek belirtebilirsiniz. İşinize yaradıysa yorum yapmayı unutmayın.


Furkan Ege

Furkan Ege

Ben Furkan Ege.

Bir cevap yazın

DMCA.com Protection Status