Furkan Ege Kimdir?1 dakikada okunabilir

Furkan Ege

Merhaba Dünya!

Ben Furkan Ege.

Bilime ve teknolojiye ilgili ve bu konularda kendini geliştiren biriyim. 2009 senesinde 9 yaşındayken ilk defa bilgisayarla tanıştıktan sonra bilişim serüvenime ilk adımımı atmış oldum. Bugüne dek; gömülü sistemler, yapay zeka, veri bilimi gibi alanlar ve C#, ASP.NET, PHP, JS gibi dillerde deneyimlerim ve projelerim olması ile beraber profesyonel anlamda son 5 senedir grafik tasarım, son 3 senedir web tasarım (html-css-boostrap) ve son 1 senedir Python ile ilgileniyorum.

Lisede Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olduktan sonra yüksek öğretimim için 2018 senesinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı bölümünü tercih ettim. Ön lisansımı başarıyla bitirdim ve şu an Anadolu Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne devam ederek ile lisansa tamamlamaktayım.

Github hesabım üzerinden başta Python olmak üzere diğer programlama dillerindeki çalışmalarımı açık kaynak olarak paylaşıyorum. Son dönemlerde serbest olarak blog yönetimi, makale yazarlığı, grafik tasarım, web tasarım, Python geliştirme, SEO, SEM ve SMO alanlarında hizmet verip bilgime bilgi katıyorum.

Edindiğim deneyim ve bilgiye rağmen hala bir şey bilmediğimi düşünerek yeni teknolojiler öğrenmeye çalışıyorum.


Etiket bulutu: furkan ege kimdir, furkan ege instagram, furkan ege twitter

DMCA.com Protection Status